Haber

Güldür Güldür’ün İbrahim Rüştü Onur Atilla’sının son hali! 1 yılda 45 kilo verdi

Televizyonda yayınlanan birçok tanınmış yapımda kamera karşısına geçen ve Güldür Güldür ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan Rüştü Onur Atilla, yeni görünümüyle herkesi şaşırtmaya devam ediyor.

‘Nasıl kilo verdiniz?’

Zayıf olan ve eski halinden eser kalmayan Rüştü Onur Atilla, son halini paylaştı. Evli ve iki çocuk babası olan Rüştü Onur Atilla, kendisine sorulan soruları her zaman yanıtlıyor. ‘Nasıl kilo verdiniz?’Soruyu yanıtladı.

“365 gün, 45 kilo. ‘Nasıl oldu?’ diye soran oldu. ve cevap vermediğim için sinirlenen insanlar vardı.”Atilla şunu yazdı:

“Operasyonun üzerinden tam 1 yıl geçti”

“Ameliyat olalı tam bir yıl oldu. Bunu hemen paylaşmayı doğru bulmadım. Sorun yaşayanlar, zayıflamak isteyip de başaramayanlar için umuda tutunmanın ne demek olduğunu biliyorum. Ama Her ne kadar son teknolojiye sahip bir operasyon olsa da, tanınmış bir kişinin etkisi altında hızlı bir şekilde karar verilecek ve girilecektir.” Operasyonun olmaması gerekiyor.

“Kimsenin sorumluluğunu almak istemiyorum”

Kimsenin sorumluluğunu almak istemiyorum. Hayati tehlikesinin olduğunu biliyoruz… Yine çok dikkatli bir şekilde kendi yolculuğumda aldığım bu kararın beni şu ana kadar mutlu ettiğini söyleyebilirim. Yap ya da yapma diyemem.

“Bu sadece mide küçültme ameliyatı değil”

“Sadece mide küçültme ameliyatı geçirerek kilo vermenin mümkün olmadığını, yaşam boyu beslenme alışkanlığının yanı sıra sporu da hayatımıza dahil etmemiz gerektiğini, kan değerleri dahil birçok kontrolü sık sık yaptırmamız gerektiğini söylemeliyim.”

habercubuk.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu