Yaşam

Aybüke Pusat, Deniz Baysal’ın ayrıldığı Teşkilat dizisinin yeni başrol oyuncusu oldu.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinde yeni dönem öncesi ayrılık yaşandı. Dizide ilk bölümden itibaren rol alan Deniz Baysal, takımdan ayrılarak yerine Aybüke Pusat ile anlaştı.

ÖZEL BİRİM YÖNETİCİSİ OYNAYACAK YABANCI

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, TRT’nin fenomen dizisi Teşkilat’ın başrol oyuncusu için uzun bir oyuncu listesi hazırlandı ancak bir karara varılamadı. Değerlendirmeler sonunda Aybüke Pusat ile anlaşma imzalandı. Pusat dizide Dışişleri Bakanlığı’nda özel bir birimin yöneticisi olan ve Space (Serdar Yeğin) ile yakın temas halinde olan Neslihan’ı canlandıracak. İlk etapta dizinin yeni oyuncusunun ismi Canan olarak belirlendi, daha sonra rolün ismi Neslihan oldu.

ÖMER VE NESLİHAN’IN YOLLARI KESİŞECEK

Dizide babası Çetin’in eski büyükelçi olan ve oldukça iyi eğitimli olduğu Neslihan, Bosna’daki saldırıdan Ömer (Murat Yıldırım) sayesinde kurtulur. Bosna’daki saldırının ardından sahada düşmanla birlikte çalışabilecek bir grup kurulmasına karar verildi. Bu yeni grubu kurma görevini Neslihan’ın üstlenir. Sahada liderlik için Ömer Atmaca’yı düşünüyor. MİT efsanesi Ömer ile yıllar önce kaybettiği annesinin acısını yüreğinde taşıyan Neslihan arasında zamanla yakınlaşma yaşanacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu